Slick Carousel (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione
