Slick Carousel (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Vertical
am: አቀብ

en: Custom
am: ብጁ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
