Slick Carousel (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: General
bg: Общи

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
