Slick Carousel (7.x-2.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
