Slick Carousel (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Rows
ro: Rânduri

en: Randomize
ro: Aleator

en: Installed
ro: Instalat

en: Automatic
ro: Automat

en: Title text
ro: Textul titlului

en: About
ro: Despre

en: Infinite
ro: Infinit

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Fallback image style
ro: Stilul imaginii de rezervă

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
