Slick Carousel (7.x-2.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Rows
bs: Redova

en: Alt text
bs: Alt tekst
