Slick Carousel (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: General
kk: Басты

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
