Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Default
da: Standard

en: Display links
da: Vis links

en: Show links
da: Vis links

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering detekteret ved rendering af entity @entity_type(@entity_id). Afbryder rendering.

en: Do not display links
da: Vis ikke links
