Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Display links
es: Mostrar enlaces

en: Show links
es: Mostrar enlaces

en: View mode
es: Modo de vista

en: Rendered as @mode
es: Creado como @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
es: Representación recursiva detectada cuando se representaba la entidad @entity_type(@entity_id). Representación abortada.

en: Do not display links
es: No mostrar enlaces
