Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Display links
fi: Näytä linkit

en: Show links
fi: Näytä linkit

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Rendered as @mode
fi: Renderöity muodossa @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
fi: Rekursiivinen renderöinti tunnistettu renderöitäessä entiteettiä tyyppiä @entity_type (@entity_id). Renderöinti peruutettu.

en: Do not display links
fi: Älä näytä linkkejä
