Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Display links
hi: लिंक प्रदर्शित करें

en: Show links
hi: लिंक देखें

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Rendered as @mode
hi: @mode के रूप में प्रस्तुत किया गया
