Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Display links
ja: リンクを表示

en: Show links
ja: リンクを表示

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Rendered as @mode
ja: @mode として描画されています

en: Do not display links
ja: リンクを非表示
