Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Display links
nl: Links tonen

en: Show links
nl: Links weergeven

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Do not display links
nl: Geen links weergeven
