Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Display links
ro: Afişează legăturile

en: Show links
ro: Arată legăturile

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Rendered as @mode
ro: Randat ca @mode
