Slick Entity Reference (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Display links
sv: Visa länkar

en: Show links
sv: Visa länkar

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode

en: Do not display links
sv: Visa inte länkar
