Slick Entity Reference (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Display links
ca: Mostra els enllaços

en: Show links
ca: Mostra els enllaços

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode
