Slick Entity Reference (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Default
de: Standard

en: Display links
de: Links anzeigen

en: Show links
de: Links anzeigen

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Rendered as @mode
de: Dargestellt als @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
de: Rekursives Rendering wurde beim Rendern der Entität @entity_type(@entity_id) erkannt. Rendering wird abgebrochen.

en: Do not display links
de: Links nicht anzeigen

en: Slick carousel
de: Slick-Karusell

en: Manage optionsets at <a href="@link" target="_blank">Slick carousel admin page</a>.
de: Optionssätze  auf der <a href="@link" target="_blank" >Slickkarussell-Verwaltungsseite</a> verwalten.

en: Slick optionset
de: Slick-Optionssatz
