Slick Entity Reference (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Display links
fr: Afficher les liens

en: Show links
fr: Afficher les liens

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Rendered as @mode
fr: Affiché(e) comme @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
fr: Rendu récursif détecté lors du rendu de l'entité @entity_type(@entity_id). Interruption du rendu.

en: Do not display links
fr: Ne pas afficher les liens

en: Slick carousel
fr: Carrousel Slick

en: Slick optionset
fr: Ensemble d'options du module Slick
