Slick Entity Reference (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Display links
it: Link della visualizzazione

en: Show links
it: Mostra collegamenti

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Rendered as @mode
it: Visualizzato come @mode
