Slick Entity Reference (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode
