Slick Entity Reference (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Rendered as @mode
hu: Leképzés, mint @mode

en: Do not display links
hu: Ne jelenítsen meg hivatkozásokat

en: Slick carousel
hu: Slick Carousel
