Slick Entity Reference (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Display links
tr: Bağlantıları göster

en: Show links
tr: Bağlantıları göster

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Rendered as @mode
tr: @mode olarak görüntüsü oluşturuldu
