Slick Entity Reference (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Show links
uk: Показати посилання

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type(@entity_id) виявлено рекурсію. Генерування перервано.

en: Do not display links
uk: Не відображати посилання
