Slick Entity Reference (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Display links
el: Εμφάνιση συνδέσμων

en: Show links
el: Προβολή συνδέσμων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode
