Slick Entity Reference (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Display links
id: Tampilkan tautan

en: Show links
id: Tampilkan tautan

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Rendered as @mode
id: Ditampilkan sebagai @mode
