Slick Entity Reference (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode

en: Do not display links
pl: Nie wyświetlaj odnośników
