Slick Entity Reference (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Display links
pt: Exibir ligações

en: Show links
pt: Mostrar ligações

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Rendered as @mode
pt: Renderizado como @mode

en: Do not display links
pt: Não mostrar ligações
