Slick Slideshow (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Original image
ca: Imatge original

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
