Slick Slideshow (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
