Slick Views (7.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Link
fr: Lien

en: Element ID
fr: identifiant (ID) de l'élément

en: Fields
fr: Champs

en: Main image
fr: Image principale

en: Slick carousel
fr: Carrousel Slick

en: Overridable options
fr: Options surchargeables
