Slick views (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Link
es: Enlace

en: Element ID
es: ID de elemento

en: Fields
es: Campos

en: Thumbnail image
es: Miniatura de imagen
