Slick views (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Fields
uk: Поля

en: Thumbnail image
uk: Зображення-мініатюра
