Slick Views (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Link
ru: Ссылка

en: Element ID
ru: ID элемента

en: Fields
ru: Поля

en: Thumbnail image
ru: Миниатюра изображения

en: Main image
ru: Главное изображение

en: Slide layout
ru: Макет слайда

en: Slide title
ru: Заголовок слайда

en: Slide class
ru: Класс слайда
