Slickgrid (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: Error
az: Səhv

en: Width
az: Eni

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Tabs
az: Tablar

en: Editor
az: Redaktor

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Validator
az: Təsdiqləyici

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
az: Siz istəyə bağlı olaraq qeydləri qruplaşdırmaq üçün sahə təyin edə bilərsiniz. Qrup etməmək üçün boş buraxın.

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
az: Bərpa olunmayan xəta baş verdi. Yüklənmiş fayl, ehtimal ki, bu serverin dəstəklədiyi maksimum fayl ölçüsünü (@size) keçib.
