Slickgrid (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Validator
el: Ελεγκτής εγκυρότητας

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
el: Προέκυψε ένα ανεπανόρθωτο σφάλμα.Το απεσταλμένο αρχείο φαίνεται ότι υπερβαίνει το μέγιστο μέγεθος αρχείου (@size) που υποστηρίζει αυτός ο διακομιστής.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
el: Προέκυψε ένα ανεπανόρθωτο σφάλμα. Αυτή η φόρμα δεν υπήρχε στην μνήμη cache του διακομιστή. Προσπαθήστε να ανανεώσετε τη σελίδα και να κάνετε πάλι υποβολή.

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων
