Slickgrid (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: Error
he: שגיאה

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Tab
he: לשונית

en: Undo
he: ביטול

en: Missing
he: חסר

en: Loading...
he: טוען...

en: Tabs
he: לשוניות

en: Editor
he: עורך

en: <None>
he: <ללא>

en: Loading
he: בטעינה

en: Formatter
he: פורמט

en: Validator
he: מאמת

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Delete items
he: מחיקת פריטים
