Slickgrid (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Error
km: កំហុស

en: Filter
km: តម្រង

en: Width
km: ទទឹង

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
km: កំហុស​ដែល​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បានកើត​ឡើង ។ ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ទំនង​ជា​​លើស​ទំហំ​​ (@size) ឯកសារ​អតិបរមា​ ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ​គាំ​ទ្រ​ ។
