Slickgrid (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Error
lv: Kļūda

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Width
lv: Platums

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Tab
lv: Cilne

en: Undo
lv: Atcelt

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Editor
lv: Redaktors

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Validator
lv: Validators

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
lv: Pēc izvēles varat norādīt lauku, pēc kura grupēt ierakstus. Lai negrupētu, atstājiet tukšu.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.
