Slickgrid (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: Error
sv: Fel

en: Filter
sv: Filtrera

en: Width
sv: Bredd

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Tab
sv: Tabb

en: Undo
sv: Ångra

en: Missing
sv: Saknas

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Tabs
sv: Flikar

en: Editor
sv: Redaktör

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Loading
sv: Laddar

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Validator
sv: Validerare

en: Grouping field
sv: Grupperingsfält

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
sv: Du kan ange ett fält att gruppera raderna med. Lämna tomt för att inte gruppera.

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
sv: Ett oåterkalleligt fel har inträffat. Den uppladdade filen överskred troligen den maximala filstorleken (@size) som denna server har stöd för.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
sv: Ett oåterkalleligt fel har inträffat. Detta formulär saknades från serverns cache. Försök att ladda om sidan och skicka igen.

en: Grouping
sv: Gruppering

en: Delete items
sv: Radera objekt

en: Editing
sv: Redigerar

en: Header height
sv: Sidhuvudets höjd
