Slickgrid (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: Error
eu: Errorea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Width
eu: Zabalera

en: Undo
eu: Desegin

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Tabs
eu: Fitxak

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Validator
eu: Balidatzaile

en: Grouping field
eu: Zutabe taldekatu

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu
