Slickgrid (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: Error
ro: Eroare

en: Filter
ro: Filtru

en: Width
ro: Lățime

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Missing
ro: Lipsește

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Tabs
ro: Taburi

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
ro: Opţional specificaţi un câmp pentru a grupa înregistrările. Lăsaţi necompletat pentru a nu grupa.

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: Delete items
ro: Șterge elemente

en: Editing
ro: Editare
