Slickgrid (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: Error
sk: Chyba

en: Width
sk: Šírka

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Tab
sk: Karta

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Tabs
sk: Záložky

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.
