Slickgrid (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: Error
ar: خطأ

en: Filter
ar: انتقاء

en: Width
ar: العرض

en: Undo
ar: تراجع

en: Missing
ar: مفقود

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Editor
ar: محرر

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Validator
ar: محقق الصحة

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.
