Slickgrid (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Validator
bo: ར་སྤྲོད་ལག་ཆ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་འདོད་ལྟར་གནས་ཁོངས་གང་ཞིག་ལ་བསྟུན་ནས་ཟིན་བྲིས་དག་ཁག་བགོ་དགོས་པར་གཏན་འབེབས་བྱས་ཆོག སྟོང་བར་བསྐྱུར་ནས་ཁག་མི་བགོ་བ།

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།
