Slickgrid (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: Error
eo: Eraro

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Undo
eo: Malfaru

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.
