Slickgrid (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: Error
jv: Salah

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Undo
jv: Baléknā

en: <None>
jv: <Kosong>

en: Loading
jv: Ngemot

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.
