Slickgrid (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
