Slickgrid (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: میدان

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: Error
fa: خطا

en: Filter
fa: صافی

en: Width
fa: عرض

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Tab
fa: زبانه

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Editor
fa: تدوینگر

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت تنقیح از %revision-date
