Slickgrid (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Undo
ps: ناکړ

en: Missing
ps: ورك

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Validator
ps: تاییدونکی
