Slickgrid (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: Error
fi: Virhe

en: Filter
fi: Suodatus

en: Width
fi: Leveys

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Tab
fi: Välilehti

en: Undo
fi: Kumoa

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Editor
fi: Editori

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Loading
fi: Ladataan

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Validator
fi: Validoija

en: Grouping field
fi: Ryhmityskenttä

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
fi: Voit vaihtoehtoisesti määritellä kentän jonka mukaan tulokset ryhmitellään, jätä tyhjäksi jos et halua ryhmittelyä.

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Delete items
fi: Poista artikkeleita

en: Editing
fi: Muokkaaminen

en: Row height
fi: Rivin korkeus
